Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTAI / Kas tvirtina bendrojo naudojimo objektų aprašą

Ar keičiant namo bendrojo naudojimo objektų aprašą būtinas visų bendraturčių pritarimas, jei pakeitimas liečia tik dalį bendraturčių?

Neredaguotas klausimas:
Ar keiciant namo bendro naudojimo objektu aprasa butinas visu bendraturciu pritarimas, jei pakeitimas liecia tik dali bendraturciu?
Klausimą uždavė: Algirdas, 2025-01-09
Paskutinė redakcija: 2025-01-11
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijoje bendrojo naudojimo objektų aprašą, taip pat ir pakeistą (pakeistus) turi tvirtinti bendrijos narių visuotinis susirinkimas (arba bendrijos nariai balsuodami raštu). 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas