Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

SV ar galima savo lėšomis užsakyti auditą bendrijai, suprantu, kad galima ,bet pati bendrija gali atmesti mano užsakytą auditą ar privalėtu jį priimti.

Neredaguotas klausimas:
SV ar galima savo lesomis uzsakyt audita bendrijai , suprantu kad galima ,bet pati bendrija gali atmest mano uzsakyta audita ar privaletu ji prijimt .
Klausimą uždavė: Roberas , 2025-01-26
Paskutinė redakcija: 2025-01-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Pažymėtina, kad bendrijoje privalo veikti revizorius arba revizijos komisija, kuri gali atsakyti į daug klausimų. Galiojančiame Daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų bendrijų įstatyme nustatyta, kad bendrijos narių visuotinio susirinkimo kompetencijai priskirta teisė priimti sprendimą dėl bendrijos finansinio audito atlikimo, turėtumėte pateikti pasiūlymą bendrijos narių susirinkimui, sprendimą turi priimti bendrijos nariai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas